W ramach oferty Arena Events oferujemy kompleksowe usługi cateringu na imprezy plenerowe w Małopolsce, Śląsku, Krakowie i Katowicach. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie w organizowaniu imprez pod gołym niebem sprawia, że catering plenerowy nie ma przed nami żadnych tajemnic. Dysponujemy wypożyczalnią sprzętu gastronomicznego, który umożliwia profesjonalną obsługę gości podczas wydarzeń organizowanych na świeżym powietrzu. Dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić nawet tych najbardziej wymagających klientów. Posiadamy bogate zaplecze gastronomiczne, które pozwala nam do każdego zlecenia podchodzić indywidualnie.

Czym są imprezy plenerowe?

Obecnie imprezy plenerowe cieszą się ogromną popularnością. Spośród innych imprez wyróżniają się one przede wszystkim tym, że odbywają się na świeżym powietrzu. Zdarza się, że są częściowo zabezpieczone (np. odbywają się pod namiotem) w razie pogorszenia pogody. Najczęściej organizowane są wiosną i latem – słońce oraz ładna pogoda sprzyja organizacji imprez plenerowych. Każdy event w plenerze może dostarczyć wyjątkowych wspomnień i mieć swój niepowtarzalny urok – wystarczy zadbać o jego profesjonalną obsługę.

Catering plenerowy – dlaczego warto zamówić?

Wiele osób mylnie utożsamia catering wyłącznie z przygotowaniem posiłków i dostarczaniem ich pod wskazany adres. Tymczasem pod tym pojęciem kryje się znacznie szersza usługa, gdyż obejmuje ona pełny zakres czynności gastronomiczno-logistycznych. Oczywiście zakres i charakter usług może się różnić w zależności od rodzaju organizowanej imprezy, jej programu, lokalizacji, wielkości itp. Jako firma świadcząca usługi cateringowe mamy świadomość, że podane dania mają duży wpływ na to, jak impreza zostanie odebrana i zapamiętana przez przybyłych gości. Dlatego przygotowujemy skrojoną na miarę potrzeb ofertę cateringu plenerowego.

Dlaczego warto postawić na usługi naszej firmy cateringowej podczas imprezy masowej? Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi dostawcami wysokiej jakości produktów. Oferujemy przystawki, dania gorące, zupy, desery w formie bufetu oraz napoje. Możemy przygotować pyszne posiłki (również te wegetariańskie) dostosowane do preferencji organizatora imprezy oraz charakteru imprezy w plenerze.

Zdjęcia z realizacji cateringu na imprezy plenerowe w Krakowie, Katowicach i innych miastach

Co obejmuje nasza usługa cateringu na imprezy masowe?

W ramach cateringu na imprezy masowe oferujemy:

Co wyróżnia naszą ofertę cateringową na festiwale, festyny i imprezy plenerowe?

Zdaniem eksperta

Staramy się zaspokoić potrzeby wszystkich klientów, dostarczając pyszne i przede wszystkim świeże potrawy na imprezy plenerowe, festiwale i festyny. Kładziemy ogromny nacisk na dobór składników. Nasza oferta cateringowa jest bardzo urozmaicona. Jesteśmy pewni, że zachwyci wszystkich gości nie tylko smakiem, ale i wyglądem. Kreatywnie podchodzimy do tematu cateringu na imprezy plenerowe – nie sprawia nam problemu realizowanie nietypowych zamówień. Działamy szybko i efektywnie – mówi Maciej Ślósarz.

Do kogo jest skierowana nasza usługa cateringu na imprezy plenerowe?

Swoją usługę cateringu na imprezy plenerowe kierujemy do osób planujących realizację imprezy na świeżym powietrzu. Obsługujemy imprezy masowe organizowane w plenerze na terenie małopolski i śląska, takie jak juwenalia, targi, festyny, festiwale, pokazy, koncerty.

Dla ilu osób organizujemy obsługę gastronomiczną na imprezy masowe?

Organizujemy catering na mniejsze imprezy plenerowe, jak i duże imprezy masowe. Jesteśmy w stanie obsłużyć imprezy nawet na kilka tysięcy osób.

Jakie warianty menu proponujemy w ramach cateringu plenerowego?

Chętnie przygotujemy naszą ofertę cateringu plenerowego w oparciu o ustalony budżet oraz wszelkie indywidualne sugestie. Poniżej przedstawiamy przykładowe warianty oferowanego menu:

Wariant 1 menu cateringowego na imprezy masowe

[przykładowe pozycje menu]

Wariant 2 menu cateringowego na imprezy plenerowe

[przykładowe pozycje menu]

Cennik cateringu na imprezy plenerowe – Małopolska, Śląsk

Cena cateringu plenerowego zawsze ustalana jest indywidualnie i uzależniona jest od ilości i rodzaju menu. Poniżej przedstawiamy orientacyjny cennik usług:

[cennik]

W jaki sposób można zamówić catering na festiwal lub festyn?

Catering plenerowy można zamówić telefonicznie, mailowo, za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie, a także osobiście w siedzibie naszej firmy w Krakowie. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości.

Gdzie realizujemy obsługę cateringową na imprezy plenerowe?

Swoje usługi z zakresu cateringu plenerowego świadczymy na terenie całej Małopolski i Śląska. Największy odsetek klientów pochodzi z dużych miast, takich jak Kraków czy Katowice, gdzie licznie organizowane są imprezy plenerowe i masowe. Do tej pory obsługiwaliśmy m.in. Światowe Dni Młodzieży 2016 w Krakowie, Bankiet Motorola w Tauron Arenie w Krakowie, Juwenalia w Katowicach, Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne w Katowicach oraz wiele innych imprez.

Na jakie inne wydarzenia warto zamówić nasz catering?

Oferujemy szeroki wachlarz usług cateringowych. U nas można zamówić catering na piknik firmowy, grilla firmowego, konferencje, spotkania biznesowe, bale i gale, kongresy, szkolenia, imprezy oraz wigilie firmowe.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą cateringową z Krakowa, to zapraszamy do kontaktu oraz do obejrzenia przykładowych realizacji z imprez, które obsługiwaliśmy. U nas mogą Państwo zamówić catering na imprezę plenerową w atrakcyjnej cenie.